Prekių katalogas

Belaidės WI-FI kameros

Belaidės WI-FI kameros

Kas yra belaidės WI-FI kameros?

Tai kameros, kurios perduoda signalą (vaizdą bei garsą) nuotoliniu būdu, be jokių laidų, tam tik reikia internetinio ryšio. Belaidei kamerai reikia tinklo, kitaip tariant interneto, kurį skleidžia maršrutizatoriai (angl. Router).
Kokiu atstumu kamera gali būti nuo maršrutizatoriaus?
Kamera gali stovėti bet kur - kur yra stiprus tinklo signalas. Viskas priklauso nuo sąlygų.
Įprastai Wi-Fi ryšis veikia 20-30 metrų atsumu, tačiau reikia atsižvelgti ar yra sienos, kokio jos storumo ir iš kokios medžiagos. Paprasčiausias būdas patikrinti ar signalas stiprus – norimoje vietoje patikrinti telefone signalo stiprumą. Jei nėra jokių trikdžių ir ,,ilgo puslapio krovimo“ –tuomet ta vieta tinkama kamerai.
Kameros išvaizda nieko nesiskiria nuo kitų įprastų kamerų. Tik kai kurios turi antenas, jos skirtos ryšio perdavimui.
Taip pat jų funkcijos ne prastesnės nei profesionalių stebėjimo sistemų.
Svarbu atsižvelgti, kad kameros veikia tam tikru dažniu, kaip ir kiti įrenginiai.
Šiuo metu belaidžių kamerų darbo dažnis yra 2.4GHz. Naujos kartos maršrutizatoriai dirba dvejais režimais (2.4GHz ir 5 GHz dažniu) todėl svarbu prisijungti būtent prie 2.4GHz dažnio, kadangi kitu atveju kamera neveiks.

Wi-Fi vidaus kamera

Tai belaidė vidaus kamera, kurią paprasta nustatyti ir stebėti telefono pagalba. Puikus sprendimas, kai reikia vienos kompaktiškos ir galingos kameros. Jai tereikia maitinimo laido(komplektacijoje yra) ir telefono kuris būtų įjungtas prie to tinklo(Wi-Fi) kur kamera nuolat bus. Kamerai yra skirta speciali programa, kurią galite rasti telefono programėlių parduotuvėje (skirta Android ir Apple vartotojams), taip pat yra programa kompiuteriams (plačiau kameros vartotojo vadove).
Jos pajungimas labai paprastas o micro SD kortelėje vaizdo įrašas yra saugomas net iki 5 parų. *Galimas ilgesnis įrašo kaupimas, kai įjungtas režimas ,,filmuoti tik nuo judesio detekcijos“. Kai šis režimas įjungtas - galima sužinoti ar namuose yra pašaliniai žmonės. Apie tai praneša programėlė - telefono pranešimų skydelyje.
Taip pat tai patogus būdas stebėti savo vaikus ir/arba augintinius. Kamera turi mikrofoną ir garsiakalbį, todėl galima girdėti garsus ir per kameros garsiakalbį bendrauti tarpusavyje nuotoliniu būdu, nesvarbu kur šiuo metu esate nors ir kitoje šalyje.
Tiesioginio vaizdo stebėjimo metu galima priartinti vaizdą ir geriau įžvelgti nematomas detales iš toli. Su Full HD kameros raiška – net priartinus vaizdo kokybė nežymiai keičiasi. Matymo kampas apie 80 laipsnių – to pakanka vidutinio didumo kambariui.
Maža belaidė kamera turi naktinį pašvietimą. Nematomi žmogaus akiai IR spinduliai - tamsią patalpą apšviečia iki 10 metrų spinduliu. Todėl naktinė apsauga garantuota.

Dežutėje yra maitinimimo laidas ir adapteris.
Tvirtinimo elemetai bei vartotojo vadovas lietuvių kalba. Kurį galite rasti ir mūsų puslapyje –
Vartotojo instrukcijos. Pyramid.lt
 

Wi-Fi lauko kamera

Kai reikia tik vienos kameros, o laidų tiesimas iš namų yra tikras galvos skausmas, yra paprastas ir patogus sprendimas – belaidė Wi-Fi lauko kamera.

Įprastai sistemai reikalinga bendra viena komutacijos vieta, kur turi stovėti įrašymo įrenginys maitinimo šaltiniai ir kita įranga.
Šiam sprendimui reikalingas tik geras internetinis ryšis ir maitnimo šaltinis šalia kameros. Su šiuo sprendimu - nereikės vesti laidų per visas sienas. Tik pajungti kamerai elektros srovę iš artimiausio kištuko.
Yra keli variantai kuriuos galime pasiūlyti:

 

Longse Wi-Fi kameros

Gamintojas „Longse Technology Co., Ltd.“ Su kuriuo bendradarbiaujame ilgą laiką, siūlo aukštos kokybės Wi-Fi kameras lauko sąlygoms. 
Pagal poreikį ir žmonių norus siūlome skirtingus modelius.
Kuo šios kameros pranašesnės už kitas?
Jas galima prijungti prie sistemos, taip pat jei yra poreikis ir nėra belaidžio interneto galima įjungti tiesiai su laidu į tinklą.
Norint saugoti ilgesnį vaizdo įrašą – lengvai pridėsite kamerą prie įrašymo įrenginio, kur kaupsis vaizdo įrašas.
Visa informacija apie kameros pajungimo principą yra vartotojo vadove.
Šias kameras galima stebėti tiesiogiai ir peržiūrėti vaizdo įrašą išvykus ar būnant namie. Tai galima padaryti kompiuterio arba telefono pagalba per specialią aplikaciją. Daugiau informacijos apie WIFI kameras rasite mūsų skiltyje WIFI kameros.

 

Wi-Fi lauko kamerų komplektai

Belaidžių kamerų komplektas – tai sprendimas kai reikia viso namo ar pastato apsaugos be įprasto laidų tiesimo.
Šios sistemos pranašumas – paprastas paleidimas;
Reikalingas tik maitinimo laidas kiekvienai kamerai, kurio nereikia tempti iki įrašymo įrenginio.
Svarbu kad kameros būtų tinklo ryšio zonoje, kadangi vaizdas ir signalas perduodamas be laidų.
Įrašymo įrenginys savo kameras randa savarankiškai ir iš karto paleidžia tiesioginę transliaciją.
Kameros aukštos kokybės HD ir Full HD raiškos, plataus kampo (109° laipsniai). Naktį kamerų IR pašvietimas siekia iki 30 metrų, todėl tokių parametrų kameros užtikrina jūsų turto saugumą visą parą.

Vaizdo kamerų paleidimas – pritvirtinus kameras reikiamoje vietoje ir internetinio ryšio zonoje, įjungus į elektros tinklą, įrašymo įrenginys automatiškai suranda ir prisijungia kameras. Nuo tos akimirkos, kai kameros jūsų ekrane rodo tiesioginę transliaciją – tą pačią akimirką pradedamas kaupti įrašas.
Kaip ir kitos sistemos, belaidžių kamerų komplektas turi šias galimybes –
- Judesio detekcijos fiksavimas;
- Pranešimai į elektroninį paštą apie vykstančius įvykius;
- Tiesioginis stebėjimas ir įrašo peržiūra,vietoje ir nuotoliniu būdu;
- Nemokamos aplikacijos telefonui ir kompiuteriui;
- Ir kita.

Visa įranga yra vienoje dėžeje:
- Kameros;
- Maitinimo šaltiniai;
- Įrašymo įrenginys (Jame jau paruoštas 1TB diskas);
- Vartotojo vadovas.