Prekių katalogas

Geriausios lauko kameros namų apsaugai 2022

Geriausios lauko kameros namų apsaugai 2022

Asmeninio turto, namų, sodybos ar garažo saugumas yra labai svarbus kiekvienam iš mūsų. Šio turto saugumą geriausiai užtikrinti padeda vaizdo stebėjimo kameros, kurios gali užfiksuoti ir nufilmuoti nekviestus svečius įžengusius į saugomos teritorijos valdas. Šiuolaikinės lauko apsaugos kameros netgi turi galimybę transliuoti vaizdą internetu, o jūs jį galite matyti naudodami išmaniojo telefono ar kompiuterio programėlę. 

Mes nusprendėme apžvelgti penkias geriausias lauko vaizdo stebėjimo kameras esančias mūsų parduotuvėje ir padėti jums išsirinkti tinkamiausią lauko apsaugos kamerų variantą. Šiame kamerų sąraše rasite populiariausius vaizdo stebėjimo kamerų modelius tinkamus namų ar verslo apsaugai lauke.


1. Išmanioji 8 megapikselių IP apsaugos kamera Longse BMSARL800 su žmogaus detekcijos funkcija


Aukščiausią vietą mūsų sąraše užima išskirtinės raiškos ir išskirtinių galimybių lauko apsaugos kamera turinti žmogaus atpažinimo funkcija. Ši vaizdo stebėjimo kamera transliuoja net 8MP (3864×2218) vaizdą. Įsidėję šią kamerą pamiršite tinkamo vaizdo įrašo paieškos procesą, kuomet įrašę reikia ieškoti vietos kuomet svetimšalis įžengė į jūsų teritorija. Išmanioji žmogaus atpažinimo funkcija padės nustatyti nusikaltimo laiką akimirksniu ir neleis įsibrovėliams prasmukti nepastebėtais. Be viso to, šios kameros nėra būtinybės jungti prie įrašymo įrenginio. Ji gali veikti autonomiškai su atminties kortele.


  

2. 5 megapikselių Longse IP kamera su 5x ZOOM automatiniu objektyvu

Antroje vietoje lauko vaizdo stebėjimo kamera leidžianti stebėti vaizdą net 5 kartus toliau nei įprastos kameros. Taip yra, nes ši kamera savyje turi įmontuotą judanti objektyvą, kuris gali priartinti vaizdą iki 5 kartų, taip leidžiant kamerai įžiūrėti gan detalų vaizdą net už 80m dienos metu. Tai pat, šioje lauko kameroje įmontuotas ir pastiprintas IR pašvietimas. Ši savybė leidžia matyti vaizdą naktį net iki 60m atstumu. Prisijungus šį apsaugos kameros modelį prie interneto, priartinimo funkciją galėsite naudoti tiesiai per išmaniąją programėlę telefone ar kompiuteryje.

3. 5 megapikselių vaizdo stebėjimo kamera Longse su 40m naktiniu matymu LBH30FE500

Sąrašo viduryje turime universaliausią ir populiariausią mūsų lauko vaizdo stebėjimo kamerą. Klientai šią kamerą pamėgo ne be reikalo. Pakankamai maža kamera smarkiai nekrenta į akis ir negadina saugomo objekto vaizdo. Mažame kameros korpuse sumontuota išskirtinai didelis naktinio matymo modulis. Tai leidžia kamerai pasiekti net 40m naktinį matymą. Ši apsaugos kamera tai pat gali veikti autonomiškai, kadangi į ją galima įsidėti atminties kortelę. Tai puikus sprendimas norint įsirengti tik vieną vaizdo stebėjimo kamerą. Prekyboje mes siūlome baltos ir tamsiai pilkos spalvos šios kameros modelius.

4. WIFI lauko apsaugos kamera su 5 megapikselių raiška LBH30FK500W

Ketvirtoje vietoje labai panaši kamera į prieš tai buvusią, tik čia jau turime WIFI modulį, kuris leidžia kamerai veikti be papildomų laidų. Kameros veikimui užtenką ja pajungti į elektros tinklą. Ši kamera turi gan galingą 40m naktinį matymą ir gali veikti net -30°C iki +50°C temperatūroje. Į šią lauko WIFI kamerą tai pat galima papildomai pasijungti mikrofoną. Tai leis girdėti ir įrašyti šalia kalbančių žmonių vaizdą.
 

5. Visiškai belaidė 2 megapikselių WIFI kamera su baterijomis PYR-DP2M

Kamerų reitingą uždaro visiškai belaidė lauko apsaugos kamera veikianti WIFI ryšio pagalba. Kamerą labai paprasta pasijungti, tad tai padaryti sugebės bet kas. Užtenka parsisiųsti programėlę į telefoną ir vieno mygtuko paspaudimu, suvedus slaptažodį prisidėti kamerą. Vaizdo stebėjimo kamera savyje turi įmontuotą ir PIR šiluminį daviklį, tad nesiunčia netikrų pranešimų apie užfiksuotą judesį. Kamera reaguoja tik į stambius šiltus objektus: žmogus, didesnis šuo, arti priskridęs paukštis ir t.t. Kamera veikia be įrašymo įrenginio, tad jos veikimui užteks įsigyti atminties kortelę.

Pabaigai

Sąraše lauko kameros nėra išvardintos eilės tvarka. Kiekviena čia esanti vaizdo stebėjimo kamera yra geras pasirinkimas tam tikrais atvejais. Svarbu tinkamai nustatyti esamą situaciją, poreikius ir tik tada rinktis vaizdo apsaugos kamerą. Jei turite klausimų dėl vaizdo stebėjimo kamerų, reikia patarimų ar pagalbos būtinai kreipkitės į mus. Mes visada padėsime.