Prekių katalogas

Kas yra IP kameros?

 • Nuo 1996 metų rinkoje egzistuoja interneto protokolo kameros arba, kaip įprasta vadinti, IP kameros. Tai tokios vaizdo stebėjimo sistemos, kurios skirtingai nei analoginės kameros, gali siųsti ir priimti duomenis per kompiuterinį tinklą arba internetą. Nors dauguma WEB kamerų turi panašią duomenų priėmimo ir perdavimo struktūrą kaip ir šio tipo kameros, pastarųjų išskirtinumas – naudojimas stebėjimo tikslais. Įsigiję tokią kamerą galite stebėti vaizdą iš bet kurios pasaulio vietos, kur tik yra internetas. Nuo analoginių įrenginių, IP kameros skiriasi savo išgaunamo vaizdo raiška. Interneto protokolo megapikselinės kameros gali išgauti kur kas aiškesnį bei detalesnį vaizdą nei analoginės.

  Kaip matyti vaizdą?

  Tam, jog galėtumėte stebėti IP sistemos perduodamą vaizdą, reikia ją prijungti prie interneto maršrutizatoriaus internetiniu UTP kabeliu arba, esant galimybei, pasinaudoti WiFi ryšiu. Taip galėsite stebėti perduodamą vaizdą kompiuterio ar išmaniojo telefono ekrane iš bet kurios vietos. Vos tik panorėję, galėsite pasižvalgyti, kas vyksta kieme ar patalpose. Jei šią kamerą planuojate įrengti ten, kur atvesti interneto kabelį gan sudėtinga, yra išeitis. Tokiu atveju, geriausia naudotis mobiliojo ryšio operatorių siūlomais modemais ar maršrutizatoriais, į kuriuos įsistato SIM kortelė. Prie tokių įrenginių kamerą galima prijungti kabeliu per LAN jungtį. Visus vaizdo stebėjimo sistemos elementus galite rasti apsilankę mūsų internetinėje parduotuvėje. Čia rasite interaktyvų prekių katalogą, nuotraukas bei išsamią informaciją.

  Nuolatinis stebėjimas – efektyviausia apsauga

  IP kameros yra vienas iš geriausių Jūsų nuosavos erdvės sargų. Suderinus šią vaizdo stebėjimo sistemą su tinkamu apšvietimu galėsite greitai demaskuoti vagis ar įsibrovėlius – visi reikiami įkalčiai bus Jūsų rankose. Daugelis IP kamerų, kurias siūlome Jums, sukurtos tam, kad užkirstų kelią visiems galimiems įsibrovimams į Jūsų privačią valdą. Turime tokių kamerų, kurios aptinka paliktus daiktus, nustatytos linijos kirtimą. Kai kurios IP vaizdo stebėjimo sistemos turi funkciją užfiksavusios judesį atsiųsti Jums pranešimą į elektroninį paštą su momentine judesio sukėlėjo nuotrauka. Mūsų asortimente tik kokybiškos ir patikimos IP kameros, kurios užtikrins Jūsų erdvės saugumą. Net esant ekstremaliems temperatūrų skirtumams (-30°C; +60°C) kameros funkcionuoja puikiai. Taigi Jūsų privati valda bus saugi, neatsižvelgiant į oro sąlygas. Aliarmo funkcija, naktinis apšvietimas, periodinis momentinių nuotraukų siuntimas ir galimybė stebėti vaizdą nuotoliniu būdu – tai maksimali apsauga, kurią galite sau leisti.

  Nenutrūkstamo vaizdo kaina

  IP kameros, kaip ir kita vaizdo stebėjimo įranga, yra vertinga investicija norint stebėti vaizdą, kai nesate toje konkrečioje vietoje. Mūsų siūlomų interneto protokolo kamerų kaina svyruoja nuo 50 ik 140 eurų. Šio tipo kamerų kaina priklauso nuo Jūsų tikslų – kokiems kameros parametrams, funkcijoms teikiate pirmenybę. Taip pat svarbu, kokias patalpas žadate stebėti ar būtina nepriekaištinga vaizdo kokybė? Didelis jutiklio (sensoriaus) jautrumas užtikrina aiškesnį vaizdą prieblandoje ar tamsoje, įsijungus infraraudonųjų spindulių apšveitimui. Pagal poreikius, galite keisti vaizdo koregavimo nustatymus – spalvingumą, šviesumą, kontrastą ir panašiai. IP vaizdo stebėjimo kamera – tai įranga, leidžianti nuotoliniu būdu rūpintis efektyvia privačios valdos apsauga. Įsigykite vieną dabar ir galėsite žvalgytis po savo namus ar kiemą kada tik panorėsite, kad ir kur bebūtumėte.

  IŠSIRINKITE SAU IP KAMERĄ ŠIAME PUSLAPYJE.

  ip kameros