Prekių katalogas

Ko reikia vienos kameros IP vaizdo stebėjimo sistemai?

Ko reikia vienos kameros IP vaizdo stebėjimo sistemai?

Visų pirma jums reikia turėti interneto tinklą su maršrutizatoriumi. Paprastai visi laidinio interneto tiekėjai tokį įrengia pas jus. Mobilaus interneto tiekėjai taip pat gali suteikti jums belaidžio ryšio maršrutizatorių, kuriuo galite naudotis keliais įrenginiais.

1. IP kameros. Išsirinkite paspaudę čia.

2. Kameros maitinimo šaltinio (kameros komplektacijoje jo nėra). Vienai kamerai užtenka šio maitinimo šaltinio – 1000mA 12V DC maitinimo šaltinis

3. UTP kabelio, kuriuo prijungsite kamerą prie jūsų tinklo maršrutizatoriaus ar šakotuvo. Mes prekiaujame gamykloje paruoštais kabeliais su antgaliais, kas labai palengvina darbą. Reikiamą ilgį išsirinkite čia.

Belieka tik pakabinti kamerą, prasivesti laidus, juos sujungti ir įjungti į maršrutizatorių bei maitinimo šaltinį į elektros tinklą.

 

Toliau laikykitės instrukcijų kameros vartotojo vadove ir tinkamai susikonfiguruosite sau reikiamus nustatymus ir funkcijas. 

Tokių kamerų galite pasijungti ir keletą - kiekviena iš jų veiks autonomiškai, tačiau jas visas galima stebėti per vieną planšetinio kompiuterio ar mobilaus telefono aplikaciją (App) arba per vieną kompiuterio programą. O jei nuspręsite, kad norite nuolatos įrašinėti matomą vaizdą, bet kada vėliau galėsite papildyti savo sistemą IP vaizdo įrašymo įrenginiu su kietu disku, į kurį įrašinėsite vaizdą.

Gyvenkite saugiai ir ramiai!