Prekių katalogas

Kviečiame registruoti savo vaizdo stebėjimo kameras policijoje

Kviečiame registruoti savo vaizdo stebėjimo kameras policijoje

Pyramid.lt parduotuvė bendradarbiauja su policija ir kviečia gyventojus bei įmones reigstruoti savo vaizdo stebėjimo kameras, bei jų sistemas policijoje. Policijos turima įranga ir pajėgumai negali nuolatos stebėti kiekvieno kiemo, gatvės ar namo, tad Jūsų prisidėjimas prie vaizdo kamerų registravimo tikrai pagelbėtų įvykus nusikaltimui ar kitam nemaloniam įvykiui.
 

Kam viso to reikia?


Visų pirma, užregistravę apsaugos kameras Jūs padėsite policijai greičiau ir efektyviau ištirti šalia įvykusius nusikalimus, teisės aktų pažeidimus ar nelaimingus atsitikimus. Vykstant tyrimui, dingusių asmenų paieškai ar ekstremaliai situacijai, policija iš karto žinos į ką reikia kreiptis norint gauti svarbią informaciją, kuri gali padėti tyrimo eigai. Vaizdo kamerų registracija padės kaimynams ar kitiems nukentėjusiems asmenims pasiekti teisingumo papraščiau. Kuo daugiau asmenų užregistruos apsaugos kameras, tuo saugesni būsime visi.
 

Vaizdo kamerų komplektai tinkami namų apsaugai:
 

         AHD vaizdo stebėjimo kameros

AHD vaizdo stebėjimo kamerų komplektas

         IP vaizdo stebėjimo kameros

IP vaizdo stebėjimo kamerų komplektas

       WIFI vaizdo stebėjimo kameros

WIFI vaizdo stebėjimo kamerų komplektas

Vaizdų kamerų registravimo nauda
 

• Pilietiškumas – apsisprendimas registruoti savo apsaugos kamerą didina visuomenės ir Jūsų bendruomenės saugumą.
• Greitis – jūsų apsisprendimas padės policjai viekti greičiau ir efektyviau. Nufilmuota medžiaga padės policijos pareigūnams atpažinti galimai nusižengusius ar dingusius asmenis.
• Pagalba – vaizdo kamerų registracija gali padėti kitiems asmenims, kurie yra anukentėja nuo nusikalstamos veikos.
• Saugumas – kamerų registracija prisideda prie nusikaltimų prevencijos ir nusikaltimų atgrasymo.
 

Kaip bus naudojama Jūsų užregistruota apsaugos kamera?


Policija jokiu būdų nevykdys stebėjimo per jūsų registruotas apsaugos kameras. Atsitikus kokiam nors įvykiui, policija paprašys Jūsų kameros įrašo, kuriame galimai užfiskuotas nusikaltimas ar kita tyrimui reikalinga informacija. Užregistruoti kamerą jums nieko nekainuos, neužims daug laiko ir Jūs neprisiimsite jokių papildomų įsipareigojimų, o jūsų pateikta informacija apie turima vaizdo stebėjimo kamerą ar sistemą bus žinoma tik policijai. Visos registruotos kameros bus įtrauktos į bendrą policijos žemėlapį.
 

Kaip užregistruoti kamerą?


Norėdami užregistruoti savo stebėjimo kameras apsilankykite puslapyje: www.epolicija.lt/vaizdo-kameros ir spauskite ,,Pateikti prašymą įtraukti vaizdo kamerą(-as) į visuotinį Policijos registrą”. Užpildykite trumpą registracijos formą, suveskite savo kontaktus ir kamerų kiekį. Viską atlikę paspauskite ,,Pateikti“. Visas registracijos procesas neužtruks nei 5 minučių, o nauda aplinkiniams bus didelė. Jei nepavyksta užregistruoti kamerų, šioje sveinėje galite palikti prašymą, kad kamerų registraciją už jus atliktų policijos pareigūnas suderinus su juo vizito laiką.
 

Kaip turi būti įrengtos vaizdo stebėjimo kameros?


Jei plauojate įsirengti vaizdo stebėjimo sistemą pareigūnai pataria atsžvelgti į kelis dalykus. Jų neatlikus, kai kuriais atviejais vaizdo kamerų savininkai patys gali tapti pažeidėjais. Nuo 2018 m. Gegužės 25d. Lietuvoje įsigaliojo reglamentas, dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir laisvą tokį duomenų judėjimą. Kamerų savininkai turi užtikrinti, kad informacija apie teritorijos stebėjimą pasiektų asmenis bandančius patekti į teritoriją dar prieš jiems tai padarius. Tam užtenka paprastos lentelės ar lipduko, kuris perspėja apie vykdomą stebėjima ir kontaktinės informacijos, kur būtų galima kreiptis dėl papildomos informacijos apie vykdomą vaizdo stebėjimą. Kameros turi būti nukreiptos taip, kad filmuotų tik bendrą teritoriją ir nepažeistų kitų asmenų privatumo. Kitaip tariant galite filmuoti bendrą kiema, tačiau nukreipti kameros į šalia gyvenančių asmenų langus – negalite.

Saugią aplinką kurkime kartu! Paraginkite kaimynus registruoti jų turimas vaizdo stebėjimo sistemas policijoje ir jauskitės saugiau. Didesnis registruotų kamerų kiekis kaiminystėje tai stipresnė apsauga jums, bei aplinkiniams.