Prekių katalogas

Prisijungimo nuotoliniu būdu technologijos

Prisijungimo nuotoliniu būdu technologijos

Prisijungimas per P2P

P2P technologija supaprastina ryšį tarp vaizdo stebėjimo įrenginių ir kitų internetinių prietaisų (kompiuterio, išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio), kai vaizdas stebimas per juos. Ji leidžia įrenginiui automatiškai įsiskverbti į interneto ugniasienę ir gauti IP adresą, taip apeidamas visus interneto nustatymus ir nenaudodama jokių serverių pačiai transliacijai atlikti. Kiekvienas vaizdo stebėjimo įrenginys turi savo unikalų serijos numerį (kuris gali būti pateiktas kaip QR kodas), kurio pagalba prisijungia prie P2P serverio per mobiliąją programėlę arba per kompiuterinę programą. Prisijungę prie kameros per P2P, vaizdą galite stebėti nuotoliniu būdu iš bet kurios pasaulio vietos, kur tik yra internetas.

Per IP adresą

Norint kameras stebėti internetu ar per mobiliąją aplikaciją yra būtinas internetas su statiniu IP adresu (nekintančiu IP adresu). Prijungus IP kameras ar įrašymo įrenginius prie interneto tinklo, t.y. prie maršrutizatoriaus, vaizdą galėsite matyti per kompiuterį, išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį vidiniame tinkle, t.y. tik per tuos įrenginius, kurie yra prisijungę prie to pačio maršrutizatoriaus. Norint matyti vaizdą nuotoliniu būdu, reikia atlikti Port Forwarding nustatymus maršrutizatoriuje.

DDNS naudojimas neturint statinio IP adreso

Jeigu jūsų turimas IP adresas yra dinaminis (kintantis IP adresas), galima naudoti DDNS serverį. Prisiregistravus prie DDNS paslaugą teikiančio serverio ir įvedus DDNS serverio nustatymus kameroje ar įrašymo įrenginyje, DDNS serveris nuolatos gaus informaciją, kokiu IP adresu šiuo metu yra jūsų įranga ir leis prie jos prisijungti per tą IP adresą. Tuo pačiu DDNS serveris dažniausiai suteikia galimybę pasirinkti pageidaujamą tekstinį domeno pavadinimą, kurį lengviau įsiminsite nei skaitmenis naudojamus IP adrese. 

UPnP automatinis Port Forward kūrimas

Ji naudojama atlikti Port Forwarding nustatymus automatiškai. Jei aktyvuojate UPnP kameroje ar įrašymo įrenginyje ir maršrutizatoriuje, kamera automatiškai atliks Port Forwarding nustatymus tarp šių įrenginių. Tačiau UPnP gali labai lengvai paveikti kiti maršrutizatorius ar ugniasienes.