Prekių katalogas

Vaizdo kamera

 • „Mano namai – mano tvirtovė“ galėsite tvirtinti tuomet, kai Jūsų namuose atsiras vaizdo kamera. Turėdami vaizdo stebėjimo įrenginį savo privačioje valdoje galėsite visiškai kontroliuoti, kas vyksta kambariuose ar kieme, o tai leis jaustis daug saugiau. Vaizdo kamera – vienas efektyviausių sprendimų saugumui namuose užtikrinti.  

  Kaip vaizdo stebėjimo kamera padeda namų savininkams?

   

  1. Nuolatinis išorinis namo ar sklypo perimetro stebėjimas.
  2. Namų saugumo kontrolė net kai esate išvykę.
  3. Galimybė stebėti aplinką iškart, kai tik suveikia signalizacija, bei išsiaiškinti to priežastį.
  4. Šeimos ir artimųjų saugumas (ypač mažų vaikų, pagyvenusių šeimos narių, kuriuos tenka palikti vienus namuose).
  5. Namų priežiūros personalo (namų tvarkytojos, remonto meistrų, slaugės ar auklės) darbo kontrolė.
  6. Prevencija nuo vagysčių, įkalčių rinkimas įvykus nepageidaujamam įvykiui Jūsų namuose.

   

  Veikimo principas

    Vaizdo kamera – tai pasirinkto stebėti arba saugomo objekto matymo šaltinis. Akivaizdu, kad kamera yra pagrindinis stebėjimo sistemos elementas. Todėl tinkamai pasirinkta kamera užtikrina maksimalų saugumą, matomą aukštos kokybės vaizdą.   Mūsų klientai, savo namuose įsirengę stebėjimo sistemas, namuose jaučiasi saugesni, drąsiau išvyksta ilgesniam laiku, nes bet kada, kad ir kur būdami, jie gali stebėti situaciją savo privačioje valdoje.   Tiesioginį vaizdą ar jo įrašą galite stebėti monitoriaus, ekrano pagalba. Tam geriausiai tinka televizorius, kompiuteris, o taip pat ir išmanusis telefonas. Jei naudojamas interneto ryšys, norimą objektą galite stebėti iš bet kurios pasaulio vietos.  

  Mūsų rekomendacijos

    Stebėjimo sistemų montavimas bei instaliavimas yra individualus dalykas, priklausantis nuo daugybės išorės veiksnių, siekiamų tikslų, finansinių galimybių. Tačiau yra keletas elementų, į kuriuos atkreipę dėmesį, galite pasiekti maksimalų vaizdo kameros efektyvumą.  

  • Apšvietimas. Norėdami matyti ryškų vaizdą, pasirūpinkite geru apšvietimu. Šiuo atveju, šviesos šaltiniai gali būti natūralūs arba dirbtiniai. Pavyzdžiui, norint gauti ryškų spalvotą vaizdą, patartina greta kameros (šviesos šaltinis neturi patekti į objektyvą) naudoti fluoroscencinių, halogeninių lempų skleidžiamą šviesą. Ją tikslinga naudoti, kai nėra natūralių šviesos šaltinių – saulės. Tamsiu paros metu dauguma kamerų persijungia į nespalvoto filmavimo režimą.

   

  • Temperatūra. Ką daryti, kad vaizdo kamera gerai veiktų lauke? Atsakymas paprastas: reikia taisyklingai pasirinkti šilumos gaubtą. Didžioji dalis tokių gaubtų pasižymi 10-40 W galia. Jie užtikrina kokybišką kameros veikimą lauke, kai temperatūra keičiasi nuo -35°C iki +50°C. Tiesa, tokios temperatūros pasitaiko ribotose teritorijose. Jei planuojate naudoti stebėjimo kamerą patalpose, temperatūros skirtumai didelės įtakos neturi, nes čia ji retai peržengia +5...+40°C ribą.

   

  Kaip išsirinkti tinkamiausią?

    Išsirinkti kamerą nėra lengva. Tam, kad Jūsų pasirinkimas būtų tikslingas, patariame atsižvelgti į keletą esminių veiksnių:

  • Kokį saugomos teritorijos plotą būtina stebėti? Tai pastatas, stogas, kontrolinė juosta ar koridorius, holas, kambarys? Šis veiksnys skatina atsižvelgti į perkamos kameros objektyvo apžvalgos kampo dydį.
  • Kokiu atstumu nuo stebėjimo centro planuojate įrengti kamerą? Priklausomai, nuo atsakymo į šį klausimą, turėtumėte atsižvelgti į vaizdo signalo perdavimo būdą, gaunamo vaizdinio kokybės išsaugojimą.

    Žinoma, tikslingiausia rinktis tokį kameros modelį, kuris atitiktų didžiąją dalį Jūsų keliamų reikalavimų, pateisintų lūkesčius. Tačiau tobulo produkto paieškos užtrunka, o jei ir sumontuoti išsirinktos vaizdo kameros nepavyktų, laikas ir pinigai bus išeikvoti veltui. Tad, nebijokite klausti, konsultuokitės su specialistais, analizuokite produktų aprašymus, lyginkite skirtingus vaizdo kamerų modelius, kol rasite tinkamiausią sau.   Stebėjimo įrangai žengiant į priekį kartu su kitomis technologijomis, ji tampa nebe prabangos preke, o būtinybe. „Pyramid“ parduotuvėje-prekybinėje salelėje, esančioje Vilniaus Akropolyje bei šioje internetinėje parduotuvėje galite išsirinkti tinkamiausią, Jūsų poreikius bei lūkesčius atitinkančią vaizdo kamerą už optimalią kainą.  

  IŠSIRINKITE SAU VAIZDO KAMERĄ ŠIAME PUSLAPYJE.