Prekių katalogas

Tik viena vaizdo stebėjimo kamera?

Tik viena vaizdo stebėjimo kamera?

Net viena apsaugos kamera gali padėti apsaugoti jūsų namus ir turtą! 

Vaizdo stebėjimo kameros yra efektyvi prevencinė priemonė prieš vagis, vandalus, plėšikus. Jų buvimas sumažina tikimybę, kad į jūsų turtą kas nors kėsinsis. Juk pats svarbiausias apsaugos tikslas – kad vagys nenorėtų kėsintis į jūsų namus. Pagauti, nubausti ir iš nusikaltėlių prisiteisti patirtus nuostolius po nemalonaus fakto – labai sunki užduotis. Bet kuriuo atveju, moralinės jūsų namų ramybės tai nebesugrąžins.

 

Šiomis dienomis vaizdo stebėjimo kameros yra smarkiai patobulėję ir atpigę, taigi jos tapo prieinamos praktiškai visiems gyventojams. Atvirkščiai – instaliavimo ir diegimo darbai yra tiesiogiai susiję su žmonių darbo laiku ir atlyginimu, kuris kiekvienais metais kyla, taigi įdiegimo paslaugos brangsta ir stipriai padidina bendrą vaizdo stebėjimo sistemos kainą.

Tačiau, daugelis gyventojų yra pakankamai išprusę, kad ir patys gali pasijungti naujai nusipirktą televizorių, ar kompiuterį, taigi ne ką sudėtingiau yra pasijungti ir vaizdo stebėjimo kameras.
Net jei ir neįrašinėsite stebimo vaizdo, svarbiausia, kad visi aplinkiniai matys, kad pas jus yra apsaugos kamera, o juk niekas nežino, ar jūsų sistema nuolatos įrašinėja, ar ne. Vien jos buvimas yra labai reikšminga prevencinė priemonė.

Ką galima daryti su viena kamera?

Viena analoginė kamera

Viena analoginė kamera gali būti prijungta tiesiogiai prie jūsų televizoriaus ir rodyti tiesioginį vaizdą – jūs bet kada galite įjungti ir pažiūrėti, kas vaikšto jūsų kieme, laiptinėje, ar tikrai kieme yra jūsų vaikai, ar tikrai kieme yra jūsų automobilis.
Ko reikia tokiai analoginei sistemai? Spauskite čia

 

Viena IP kamera

Jei jūs turite internetą, ir šiek tiek kompiuterinių žinių, viena IP kamera (internetinė kamera) gali būti prijungta tiesiogiai prie jūsų kompiuterinio tinklo ir atlikti daug daugiau funkcijų (be jokių papildomų įrenginių):
• Rodyti tiesioginį vaizdą jūsų mobiliajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje esant net ir ne namuose per nemokamą aplikaciją (App), kurią sukonfiguruoti labai paprasta skanuojant QR kodą.
• Rodyti tiesioginį vaizdą per jūsų kompiuterį, per nemokamą programą arba per interneto naršyklę. Padarius papildomus nustatymus jūsų interneto maršrutizatoriuje, galėsite stebėti iš bet kurio pasaulio kompiuterio, turinčio internetą.
• Siųsti el.pašto pranešimus su nuotraukomis, jei kameros matymo lauke užfiksuojamas judesys
• Saugoti FTP serveryje nuotraukas arba vaizdo įrašus, jei kameros matymo lauke užfiksuojamas judesys
• Jei jūsų išmanusis televizorius palaiko Android aplikacijas, tuomet galima tiesiogiai stebėti vaizdą per televizorių
• Įrašinėti vaizdą per nemokamą kompiuterinę programą į jūsų kompiuterį (visuomet arba tik pastebėjus judesį). Žinoma, kompiuteris turi būti įjungtas.
• Rodyti vaizdą net ir visiškoje tamsoje – visos mūsų parduodamos IP kameros turi infraraudonųjų spindulių apšvietimą, kuris nėra matomas žmogaus akiai, tačiau kamera rodo vaizdą tamsoje.

Ko reikia tokiai IP sistemai? Spauskite čia 

 

Jei turite papildomų klausimų, susisiekite su mumis!