Prekių katalogas

VIENAMODIS MODULIS GSFP-850-MMF DAHUA

  • VIENAMODIS MODULIS GSFP-850-MMF DAHUA

    Kodas: 319011
    Barkodas: 5902887071218
    Kaina 4724 su PVM
    Netinka kaina? Siūlyk savo!
    Pristatymo terminas : 4 - 5 d. d.
    Šią prekę turime sandėlyje.
    Parduotuvė Vilniaus Akropolyje
    Parduotuvė Ukmergės g. 219, Vilnius
    Parduotuvė Kaune Savanorių pr. 141
    Parduotuvė Klaipėdoje Sausio 15-osios g. 13
    Centrinis sandėlis
    Likutis: 1 vnt.
    Mokėkite tik gavę prekes Mokėkite tik gavę prekes
    14 dienų pinigų grąžinimo garantija
    10000+ klientų jau apsipirko pas mus

    Susisiekite su mumis 8-662-52200 arba parašykite žinutę, pasiūlysime alternatyvius variantus.

    Gamintojas
  • Optiniai moduliai atitinkantys standardams SFP (Small Form-factor Pluggable) tai įrengimai konvertuojantys elektros signalą elektrinį į optinį ir optinį į elektrinį.

    Panaudotos konverterių medijos su modulių pakeitimo galimybe SFP yra labai naudingas dėl universalumo np. pvz tinklo konfigūravimo metu vietoj keisti visą įrengimą arba pridėti naujas medijas konverterius reikia tik pritaikyti naują modulį SFP..

    Moduliai bendradarbiauja su dauguma komutatorių ir maršrutizatorių su SFP lizdu.

    Perdavimo protokolai: IEEE 802.3z 1000Base-FX
    Šviesolaidžio tipas: Daugiamodis šviesolaidis
    Maksimalus transmisijos nuotolis: 550 m
    Perdavimas: max. 1.25 Gb/s
    Reikalingų gijų skaičius:
    Optinės jungtys: 2 x LC
    Šviesos šaltinis / optinės bangos ilgis: Lazeris FP - 850 nm (Tx / Rx)
    Maitinimas: 3.3 V DC
    Darbo temperatūra: -40 °C ... 85 °C
    Svoris: 0.016 kg
    Gamintojas / Markė: DAHUA
    Garantija: 3 metai

     

    Duomenų lapas EN