Prekių katalogas

VIENAMODIS MODULIS SFP-203/5G/SC

  • VIENAMODIS MODULIS SFP-203/5G/SC

    Kodas: 307290
    Barkodas: 5907634549613
    Kaina 1453 su PVM
    Netinka kaina? Siūlyk savo!
    Pristatymo terminas : 4 - 5 d. d.
    Šią prekę turime sandėlyje.
    Parduotuvė Vilniaus Akropolyje
    Parduotuvė Ukmergės g. 219, Vilnius
    Parduotuvė Kaune Savanorių pr. 141
    Parduotuvė Klaipėdoje Sausio 15-osios g. 13
    Centrinis sandėlis
    Likutis: 17 vnt.
    Mokėkite tik gavę prekes Mokėkite tik gavę prekes
    14 dienų pinigų grąžinimo garantija
    10000+ klientų jau apsipirko pas mus

    Susisiekite su mumis 8-662-52200 arba parašykite žinutę, pasiūlysime alternatyvius variantus.

    Gamintojas
  • Optiniai moduliai atitinkantys standardams SFP (Small Form-factor Pluggable) tai įrengimai konvertuojantys elektros signalą elektrinį į optinį ir optinį į elektrinį.

    Panaudotos konverterių medijos su modulių pakeitimo galimybe SFP yra labai naudingas dėl universalumo np. pvz tinklo konfigūravimo metu vietoj keisti visą įrengimą arba pridėti naujas medijas konverterius reikia tik pritaikyti naują modulį SFP..

    Moduliai bendradarbiauja su dauguma komutatorių ir maršrutizatorių su SFP lizdu.

    Demėsio! SFP-203/5G/SC reikalauja bendradarbiavimui SFP-205/3G/SC.

    Perdavimo protokolai: IEEE 802.3z 1000Base-FX
    Šviesolaidžio tipas: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Vienamodis šviesolaidis
    Maksimalus transmisijos nuotolis: 20 km
    Perdavimas: max. 1.25 Gb/s
    Reikalingų gijų skaičius:
    Optinės jungtys: SC
    Šviesos šaltinis / optinės bangos ilgis: Lazeris FP - 1310 / 1550 nm (Tx / Rx)
    Pagrindinės savybės: Spektrinio kanalų tankinimo technologija WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm)
    Siųstuvo galia: -8 ... -3 dB
    Imtuvo jautrumas: ≥ -22 dB
    Maitinimas: 3.3 V DC
    Darbo temperatūra: 0 °C ... 70 °C
    Svoris: 0.02 kg
    Garantija: 2 metai