Longse

 • Longse Technology Co., Ltd. yra viena iš pirmaujančių vaizdo stebėjimo kamerų gamintojų Kinijoje. Kompanijoje dirba daugiau nei 2000 darbuotojų. Kompanijos patalpų plotas 50.000kv.m. Produktai yra parduodami daugiau nei 3000 verslo partnerių iš daugiau nei 180 šalių.
  2017 metais Longse pagamino ir pardavė 2.020.000 vnt. kamerų, iš jų:
  AHD kamerų - 42%
  IP kamerų - 26%,
  TVI kamerų - 21%
  Gamykla yra sertifikuota svarbiausiais kokybę patvirtininančiais sertifikatais CE, FCC, RoHS, ISO9001:2008 SGS.
  Stiprus Longse inovacijų skyrius yra svarbus diegiant naujoves ir siekiant tobulumo. Vien inovacijų skyriuje dirba daugiau nei 200 inžinierių. Kiekvienais metais Longse investuoja ne mažiau kaip 6% pardavimų pajamų moksliniams tyrimams ir plėtrai.

  Daugiau informacijos www.Longse.lt ir www.Longse.com

  Oficialus Longse gamintojo distributorius Lietuvoje UAB Enzas

  Longse sertifikatai

  Longse apsaugos kameru gamintojo sertifikatai

   

  Longse kokybės kontrolė ir testai

  1. Objektyvų testavimas


  Kadangi objektyvas yra pagrindinis vaizdo stebėjimo kameros komponentas, jo kokybė yra itin svarbi. Tam, kad galėtume garantuoti objektyvų kokybę, testuojami specialia, tam sukurta, įranga. Testavimo metu gautus rezultatai palyginami su numatytomis specifikacijomis, taip nustatydami ar objektyvas gali būti montuojamas į vaizdo stebėjimo kamerą, ar ne.

  2. Spektro analizavimas

  Tam, kad garantuoti produkto elektromagnetinių charakteristikų atitikimą industrinius standartus, naudojama spektro analizavimo įranga. Ja gamybos ir projektavimo metu patikrinami signalo iškraipymai, moduliacija, spektrinis grynumas ir dažnio stabilumas taip garantuojama, kad produkto elektromagnetinės ypatybės atitinka nustatytus standartus.


  3. Osciloskopas

  Jei įrenginys dėl įvairių signalų, kuriuos skleidžia kita elektronika, neatiduoda tinkamo signalo, tai ženklas, kad įranga gali turėti sutrikimų. Kai pasireiškia tokios problemos, specialistai osciloskopu tikrina įvairius įrenginio mazgus, kad konkrečiai nustatytų kurioje vietoje yra gedimas.

  4. ESD testavimas

  Elektronikos produktų stabilumas elektros iškrovos metu privalo būti įvertintas. Tai įvertinama naudojant ESD testavimo įrenginį (jis dar žinomas kaip elektrostatinis generatorius). Testavimo metu, per įrangą iš išorės yra paleidžiamas įvairaus stiprumo statinis elektros krūvis, po kiekvieno tokio bandymo testuojamas įrangos funkcionalumas, taip nustatoma ar įrenginys gali tinkamai funkcionuoti aplinkose, kuriose statinis krūvis gali lengvai susigeneruoti.

  5. Elektrinė termostatinė džiovyklė

  Tam kad įsitikintume elektroninės įrangos atsparumu sausoms ir karštoms aplinkoms, naudojame elektrinę termostatinę džiovyklę. Ja prototipams atliekame atsparumo iki 50°C temperatūroms bandymus, nors tokia temperatūra kasdienybėje ir nebūna pasiekiama. Po šių bandymų atliekame funkcionalumo ir stabilumo testus.


  6. Pikselių testavimo siena

  Po tokių testų kaip atsparumo statiniam elektros krūviui ir aukštai temperatūrai, privalome tiksliai įvertinti ar nebuvo pažeistas įrangos funkcionalumas. Raiškos atitikimas, ypač vaizdo stebėjimo kameroms, yra labai svarbu, todėl naudojama pikselių testavimo siena, kad patikrinti vaizdo ryškumą ir švarumą.

  7. Vaizdo kokybės testas

  Svarbiausia vaizdo stebėjimo kameros savybė yra vaizdo natūralumas ir švarumas. Įrengtoje studijoje, kurioje yra įvairaus dydžio, spalvų ir formų judantys ir statiniai daiktai skirti ištestuoti būtent šiai vaizdo stebėjimo kameros savybei.

  8. Spalvų įvertinimo spinta

  Tam, kad įsitikinti vaizdo tolygumu įvairių temperatūrų spalvoms, naudojama spalvų įvertinimo spinta vaizdo įvertinimui ryte, perpiet ir vakare. Taip garantuojama, kad visu paros metu nebus netikroviškų spalvų ar iškraipyto vaizdo problemų dėl aplinkos apšvietimo.

  9. Ilgaamžiškumo testas kambario sąlygomis

  Norėdami įsitikinti įrangos ilgaamžiškumu ir netikėtų defektų išvengimu, įjungta įranga paliekama kambario sąlygomis nenutrūkstamai veikti tris mėnesius. Šis testas atrenka blogo dizaino ar prastų inžinerinių sprendimų įrangą ir garantuoja, kad klientus pasieks ilgaamžiška ir gerai suprojektuoti produktai

  10. Temperatūros ir dregmės kamera

  Gamybos metu, atliekami karščio, šalčio, sausumo ir drėgmės atsparumo testai. Šioje kameroje imituojamos įvairios drėgmės ir temperatūros situacijos, taip patikrinant visapusį vaizdo stebėjimo kameros atsparumą įvairioms ekstremalioms aplinkos sąlygoms.

  11. Druskos purškimo testas

  Druskos korozija gali būti tikra grėsme vaizdo stebėjimo kameroms. Norint užtikrinti jų atsparumą ir kokybę, vaizdo stebėjimo kameros purškiamos druskos tirpalu. Atliekami keli testai naudojant skirtingos koncentracijos tirpalus, kad įsitikinti mūsų produkcijos atsparumu korozijai.

  12. Aukštos ir žemos temperatūros testavimo kamera

  Šio bandymo metu vaizdo stebėjmo kameros patalpinamos į kamerą, kuri imituoja temperatūras už kambario temperatūros ribų. Atliekami bandymai įvairiomis sąlygomis, kurie trunka po savaitę. Temperatūra bandymo metu svyruoja nuo -30°C iki 50°C

  13. Sandarumo testas

  Prieš siunčiant kameras į detalius vandens atsparumo testus, pirmiausiai patikrinamas jų sandarumas švelnesnėmis sąlygomis, kad įsitikinti, kad vaizdo stebėjimo kameros sandarios.

  14. Dažų džiovinimas

  Siekiant, kad produktai puikiai atrodytų net ir po keletos metų praleistų lauke, atlikus paskutinius spausdinimus ant produkcijos, ji džiovinama. Tam yra specialios krosnys dedikuotos produkcijos džiovinimui. Plastikinės dalys 40 minučių džiovinamos 70°C temperatūroje, o metalinės - 50 minučių džiovinamos 110°C temperatūroje.

  15. Vibracijos testavimas

  Paskutinis testas, kuris atliekamas -  yra vibracijos testas. Šį testą atliekamas, kad atrūšiuoti kokybės standartų neatitinkančias prekes, įsitikinti prekių atsparumu transportuojant ar montuojant. Tokie testai yra būtini siekiant ir toliau tobulinti produkciją.
   

  IP kamera Longse LBW605XS400, 4Mpix sensoriumi ir 5x zoom automatiniu objektyvu, PoE
  Kodas: LBW605XS400
  IR apšvietimas iki
  40m
  Matymo kampas (horizontaliai)
  109°
  Maksimali raiška
  4MP (2688x1520)

  Buvo sumontuota ekspozicijoje, nedideli įbrėžimai ant kojelės.

  Kaina 76  su PVM
  99  Sutaupykite 23 
  IP kamera Longse LIRDNTS200, Full HD 1080p, POE, microSD jungtis
  Kodas: LIRDNTS200SD
  IR apšvietimas iki
  30m
  Matymo kampas (horizontaliai)
  109°
  Maksimali raiška
  2MP 1080p (1920x1080)
  Kaina 59  su PVM
  IP kamera Longse LBP60S400P, 2.8-12mm, 4Mp, 40m IR, POE, microSD jungtis
  Kodas: LBP60S400
  IR apšvietimas iki
  40m
  Matymo kampas (horizontaliai)
  109°
  Maksimali raiška
  4MP (2688x1520)
  Kaina 89  su PVM
  2 WIFI IP kamerų Full HD vaizdo stebėjimo komplektas Longse WIFI3604D2SF200, 1080p, 2,8mm
  Kodas: WIFI3604D2SF200
  Technologija
  IP
  IR apšvietimas iki
  25m
  Sensoriaus rezoliucija
  2Mpix

   Labai paprastas montavimas - įjungus į elektros tinklą įrašymo įrenginys automatiškai suranda ir prisijungia kameras.  

  Kaina 195  su PVM