Vaizdo stebėjimo kamerų rezoliucijos (raiškos)

Vaizdo stebėjimo kameros šiais laikais gali turėti praktiškai neriboto dydžio rezoliucijas. Praktikoje jau naudojamos ir 30 megapikselių ir net 80 megapikselių rezoliucijos. Tačiau tai itin sudėtingos ir itin brangios daugiamatricinės kameros.
Įprastiniam teritorijų ir patalpų stebėjimui šiuo metu naudojamos nuo 0,3 megapikselio iki 12 megapikselių raiškos. Raiška nebūtinai parodo stebėjimo kameros vaizdo kokybę, jautrumą šviesai ar kitas charakteristikas, tačiau tai lemia rodomo vaizdo dydį, kuris reiškia vaizdo detalumą. Kuo didesnė rezoliucija, tuo didesnis vaizdo detalumas. Kuo didesnė rezoliucija, tuo daugiau vaizdo taškų (pikselių) yra transliuojamame vaizde.
 

Kiekvienas gali pasijungti vaizdo stebėjimo sistemą pats!

Šiais laikais, kai darbo užmokestis kyla labai greitai, profesionalių įrangos montuotojų paslaugos brangsta. Tačiau gera žinia ta, kad vaizdo stebėjimo sistemos yra labai supaprastintos ir kiekvienas žmogus gali pasijungti sistemą pats!

Rekomenduojamos kietojo disko talpos vaizdo įrašymo įrenginiams

Kaip teisingai pasirinkti kietojo disko talpą jūsų vaizdo įrašymo įrenginiui?

Tik viena vaizdo stebėjimo kamera?

Net viena apsaugos kamera gali padėti apsaugoti jūsų namus ir turtą! 

Vaizdo stebėjimo kameros yra efektyvi prevencinė priemonė prieš vagis, vandalus, plėšikus. Jų buvimas sumažina tikimybę, kad į jūsų turtą kas nors kėsinsis. Juk pats svarbiausias apsaugos tikslas – kad vagys nenorėtų kėsintis į jūsų namus. Pagauti, nubausti ir iš nusikaltėlių prisiteisti patirtus nuostolius po nemalonaus fakto – labai sunki užduotis. Bet kuriuo atveju, moralinės jūsų namų ramybės tai nebesugrąžins.